Identifikace návštěvníků vašeho webu

1873

Chtěli byste pravidelně monitorovat návštěvníky vašeho webu? Chcete každému návštěvníkovi poslat jazykově přizpůsobenou nabídku na prohlížený produkt? A chcete v neposlední řadě kontaktovat vaše návštěvníky telefonicky a přeměnit tak zájemce na zákazníky? Přesně tohle všechno můžete mít díky unikátnímu systému identifikace firem na webu.

Vyzkoušejte službu Seeky! Může se pyšnit 15 lety zkušeností v oblasti reklamy, obchodu a propagace. Má téměř 1800 spokojených klientů, jejichž reference se můžete dočíst na webu firmy. Výhodou také je, že služba je podporována 24 hodin, 7 dní v týdnu.

Služba rozpoznává společnosti z České republiky a dalších 40 zemí Evropy, které navštívily vaše firemní weby. Díky tomu můžete přeměnit pouhé virtuální návštěvníky vašich stránek na reálné zákazníky, protože pomocí databáze budete vědět, o koho se jedná. Získáte nejen podrobný přehled, o co se návštěvníci zajímají, ale také se dozvíte kontakty na klíčové osoby.

Jaké jsou další výhody služby Seeky? Dokáže se přizpůsobit vašim firemním stránkám. Například, pokud jsou zaměřené pro Českou republiku, bude se orientovat především tam. Seeky dokáže posunout vaše obchody a vy budete napřed před vaší konkurencí. Služba dokáže pracovat až se 40 zeměmi Evropy. Budete tak mít skutečně přehled! Získáte nové obchodní kontakty a práce obchodních zástupců a celkový proces obchodování tak budou hned jednodušší.

Pořád váháte, jestli službu využít? Máte jedinečnou možnost si Seeky vyzkoušet zcela zdarma. Co se týká cen, odvíjí se od počtů identifikací, které budou službou identifikovány.

Využívejte potenciál vašich webových stránek a dozvíte se, kdo se dívá, a návštěvníci se stanou vašimi klienty. Seeky nejsou jen statistiky, ale je to jednoduchá cesta, jak získat skutečné klienty!