Architektonické návrhy 21. století – 3D tisk

2161

Je to právě 3D tisk, který v posledních měsících zažívá obrovský rozmach a i vy jste o něm určitě někdy něco zaslechli. Možností využití 3D tisku je v dnešní době opravdu mnoho a začíná se dostávat téměř do všech oborů. Nejen, že za pomoci 3D tiskárny si můžete vytisknout jakýkoliv předmět či součástku a vlastně skoro vše na co si vzpomenete, ale dnes už vám 3D tiskárna vytvoří i architektonický návrh vašeho domu. A to je podle nás budoucnost 3D tisku – vizualizace věcí, které je lepší vidět trojrozměrně než jen na obrazovce počítače.

Představte si, že plánujete stavbu nebo rekonstrukci domu a místo toho, že váš dům bude namalován pouze na papíře nebo počítači, tak bude ve 3D podobě ležet před vámi na stole. Vy si tak daleko lépe dokážete představit jak bude dům vypadat až bude stát. Případně co je potřeba upravit nebo změnit.

Říkáte si, kde takový 3D návrh získat nebo jak ho vyrobit?

Tvorbu 3D návrhů dnes tvoří specializované firmy, které disponují speciálními tiskárnami pro 3D tisk. Firma Sharplayers vám dnes vytvoří architektonický návrh již do druhého dne a ceny začínají od 200 Kč, samozřejmě každý návrh je individuální a záleží na velikosti a složitosti tisknutého modelu.

Pokud tedy plánujete stavět dům nebo jakoukouliv jinou stavbu, doporučujeme využít možností 21. století a 3D návrh si nechat vyrobit. Specializovanou firmu Sharplayers můžete v tomto ohledu brát jako spolehlivého partnera v oblasti 3D tisku. Nejen, že vám poskytnou konzultaci zdarma, kalkulaci do 3 hodin ale hlavně dodání 3D modelu do druhého dne.

A až bude váš nový dům stát, tak budete mít ideální dekoraci do interiéru. Model vašeho domu. A vy budete vzpomínat na doby, kdy jste v tomto domě ještě nežili a jen jste plánovali jak bude nový dům vypadat. A na to se bude dívat hezky.