Jak získat opravdu levné povinné ručení?

1833

Sháníte opravdu levné povinné ručení? Tak to jste na správném místě, abyste zjistili, jak na to.

Získat levné povinné ručení dnes už není nic nemožného. Na jednom místě můžete rychle porovnat nabídky povinných ručení všech českých pojišťoven. Nebudete tak muset celý den pobíhat po městě od jedné pojišťovny ke druhé, obvolávat je a složitě porovnávat jejich nabídky nebo zmateně klikat na internetu a ne a ne najít požadované informace. Díky online kalkulaci vše vyřídíte během chvilky a vše budete mít přehledně na jednom místě. A to ve vašem počítači. Další skvělou výhodou je, že vámi vybrané pojištění vozidla, můžete sjednat online.

A jak provést porovnání povinného ručení? Stačí vyplnit formulář, kde najdete kolonky, do kterých vyplníte údaje o vozidle, vlastníkovi a kontakt na něj. Pak už jen zmáčknete políčko „odeslat“. Na zadané telefonní číslo vám přijde ověřovací kód. Zobrazí se vám tabulka, kód opíšete, odešlete a obratem před sebou budete mít nabídky s nejlevnějšími ručeními, které budou šity přímo vám na míru. Vybere ručení, které vám budete vyhovovat a klikněte na políčko „mám zájem“. Poté se s vámi co nejdříve spojí agent, který vaše povinné ručení dokončí. Jak jednodušeji ušetřit 70% z ceny povinného ručení, než jen vyplněním formuláře?

Pro lepší orientaci mezi dostupnými pojišťovnami na českém trhu, můžete využít přehledný seznam pojišťoven, kde se dozvíte základní informace a novinky. Vše potřebné máte tak skutečně na jednom webu.

Učený z nebe nespadl. Může se tak stát každému, že ne úplně všem pojmům na internetové stránce o pojištění rozumí. Než začnete panikařit, klikněte na slovník pojmů, kde se jistě vše podstatné dozvíte. Pokud si i přesto nebudete vědět s něčím rady, neváhejte kontaktovat vyškolené pracovníky. Víte například co je bonus povinného ručení? Pokud za sebou nemáte nehody, jistě vás nemine sleva na povinné ručení v dalším roce. A to se vyplatí ne?

Podle chystané novely zákona, která by měla být platná od roku 2014, by měly pojišťovny odvádět 3% z vybrané částky povinného ručení do Fondu zábrany škod.  To se samozřejmě odrazí v cenách povinného ručení. Proto rozhodně na nic nečekejte a zařiďte si nejlevnější povinné ručení, co nejdříve.