Nová baterie do notebooku pro dlouhou výdrž

1503

Baterie v notebooku se opotřebovávají a jejich výdrž se postupně snižuje. Výměna baterie však není nic složitého. Nové baterie do notebooků zajistí výdrž jako při zakoupení a nabídnou spolehlivost při provozu bez napájení z elektrické sítě. Další akumulátor můžete využít i jako pojistku, když vám dojde energie.

Pro pohodlnou práci bez závislosti na elektrice

Pravidelným používáním a neustálým nabíjením a vybíjením se baterie opotřebovávají. Po čase to může zajít až tak daleko, že potřebujete každou chvíli notebook dobíjet, nebo se pro jistotu ani neodpojovat od sítě. Jak tento problém vyřešit? Nákup celého nového notebooku je naprosto zbytečný. Bohatě budě stačit koupit si nový akumulátor, který přístroji dodá výdrž, jako kdyby byl nový. Získáte opět několik hodin pro pohodlnou práci bez nutnosti dobíjení. Budete moci pracovat při cestování nebo venku v přírodě.

Záložní baterie pro případ nouze

Někdy se stane, že potřebujete opravdu nutně něco dodělat, ale notebook se vám vybíjí. Široko daleko není možnost dobít energii, a tak nezbývá nic jiného než práci přerušit. Aby k takovýmto okamžikům nedocházelo, existuje možnost, pořídit si další baterii. V případě potřeby ji vyměníte a počítač vydrží ještě o něco déle, než budete mít možnost ho připojit do sítě. Moderní notebooky už mají velmi jednoduchou výměnu baterií, kdy stačí pouze odklopit kryt a vyměnit baterie do notebooku Asus.

Acer = Velká kapacita, nízká hmotnost a záruka 2 roky

Baterie do notebooku Acer mají velkou kapacitu. Jsou lehké a vybrat si můžete z různých typů přesně ten, který patří do vašeho notebooku. Na baterie je dávána záruka 24 měsíců, kdy můžete reklamovat závady a nedostatky. Při objednání máte dopravu zdarma až k vám domů, takže akumulátor nemusíte shánět po obchodech ani nikam jezdit.