Přemýšlíte o osobním bankrotu? Rozhodně se není za co stydět!

2633

Nacházíte se v nějaké velice tíživé finanční situaci? Pokud už opravdu nevíte, jak z této situace ven a nevidíte žádné přijatelné řešení, zkuste zauvažovat o osobním bankrotu. Pokud se velice stydíte si takovouto situaci přiznat, v dnešní době se opravdu bát nemusíte. Je to čím dál více využívaná služba a rozhodně se nemáte za co stydět. Pokud tedy o této možnosti opravdu uvažujete, podívejte se na stránku oddluzteme.cz.

Jak osobní bankrot funguje?

Díky této formě oddlužení se může i každá fyzická osoba zcela zbavit svých dluhů. Pokud tedy takovýto dlužník splňuje všechny zákonem určené podmínky, může se zcela definitivně zbavit svých dluhů. A tím má možnost začít svůj život znovu a nezatížen svými dluhy.

Jak může bankrot skončit?
Soud může rozhodnout dvěma způsoby. První způsob je ten, že na dlužníka může být vyhlášen konkurz anebo bude dlužníkovi povolen jeho osobní bankrot.

Jaké podmínky jsou pro osobní bankrot nutné?
Musíte mít schopnost splatit alespoň 30% vašeho dluhu. Dále vaše dluhy musí být po splatnosti 30 dnů. Musíte mít statut platební neschopnosti a také alespoň dva věřitele.

Pokud tedy použijete výše zmíněné stránky, budete moci plně využít jejich služeb, které zde nabízejí. A věřte, že se to opravdu vyplatí. Celé vyřízení žádosti o osobní bankrot může být u jiných firem velice drahé. Pokud tedy využijete služeb na této stránce, můžete opravdu ušetřit i desetitisíce a to se vám v této situaci určitě bude hodit. Pokud si s vyplněním formuláře nebudete jisti, můžete využít služeb konzultantů, kteří za vás žádost připraví.