V centru 3D tisku si můžete vyzkoušet i 3D skenování. Určitě vás nadchne!

1632

3D tisku jste již jistě slyšeli. Ale co si ho vyzkoušet na vlastní kůži? Pokud vás to láká, ale o pořízení vlastní 3D tiskárny zatím pouze uvažujete, můžete navštívit první centrum 3D tisku u nás a zkusit si něco trojrozměrného vytisknout. Toto centrum je ideální nejen pro všechny, kteří si touží 3D tisk poprvé vyzkoušet, ale i pro ty, kteří jednou za čas potřebují vyrobit prototypy, součástky nebo nějaké modely. Odborníci vám zde poradí, jak nejlépe zhmotnit své představy. Je možné, že se vám výsledek tak zalíbí, že si nějakou 3D tiskárnu pořídíte domů nebo pro svou firmu.

3D tisk je dnes přístupný každému

Trojrozměrný tisk přináší větší svobodu v realizaci nápadů a projektů. Je už přístupný i běžným lidem a neustále se zdokonaluje. Pokud máte nějaký nápad a nevíte, jak danou věc vyrobit, má možná centrum 3D tisku řešení. Není problém domluvit se blíže na dalším postupu.

Převeďte své modely do reality

Mezi oblíbené technologie patří i 3D skenování, nejjednodušší způsob, jak převést do reality model, který máte zatím jen ve svém počítači nebo vyrobit kopii některé součástky. Prostorový skener je naprosto unikátní. Dokáže totiž skenovat předměty všech tvarů a velikostí, například automobily nebo sochy. A nejen to, snímat můžete i živé bytosti! Přenosný 3D skener se dá vzít i do terénu, není tedy bezpodmínečně nutné skenovat ve studiu. Nic už vám nemusí stát v cestě. Kvalita výsledku závisí na charakteru povrchu předmětu a jeho statičnosti.

Výhody 3D skenování

Ptáte se, k čemu je 3D skenování dobré? Trojrozměrné modely jsou nenahraditelné pro zkoumání chování předmětů. Můžete je využít k vylepšení vlastností, tvorbě duplikátů a k archivování informací. Dnešní 3D skenery dokážou vytvořit dokonalé kopie reality s vysokou přesností barev a struktur.