Čas na výměnu pneumatik

1759

Pokud plánujete přezutí vaše automobilu ze zimních na letní pneumatiky, tak se nemůžete řídit jen ze zákona danou povinností, která stanoví, že všechna motorová vozidla musí používat zimní pneumatiky v období od začátku měsíce listopadu do konce března. Samozřejmě musíte vzít v potaz aktuální počasí. Brzké jaro bývá velmi proměnlivé a ještě v dubnu se mohou teploty pohybovat velmi nízko a může napadnout sníh i v nížinách.

Pokud je teplota nižší než 7˚C i na začátku jara, tak se doporučuje s výměnou pneumatik počkat a nepřezouvat. Naopak vyšší teploty mohou zimním pneu poškodit a také samotná jízda na nich není bezpečná. Maximální teplota, kdy ještě můžete jezdit na zimních pneumatikách, se pohybuje mezi 16 až 18˚C.

Nastal čas na výměnu zimních pneumatik za letní? Hledáte profesionály ve svém oboru, kteří vám poskytnou kvalitní služby za přijatelné ceny a spolehlivě dodrží sjednaný termín? Společnost Pneuservis – SCHUBERT nabízí komplexní pneu služby pro osobní automobily a dodávky všech typů a značek. Tým proškolených a zkušených odborníků rychle a spolehlivě vyřeší vaše problémy. Společnost sídlí v Praze v Dolních Počernicích.

Pneuservis nabízí špičkové služby zahrnující montáže a opravy, vyvážení kol, ale také prodej nových a použitých letních i zimních pneumatik pro všechny značky osobních vozů.  Dále nabízí prodej a montáž použitých hliníkových nebo plechových disků. Pokud si nevíte rady jaké pneumatiky nebo disky jsou pro váš vůz nejvhodnější, tak vám vždy rádi a ochotně poradí.

V případě, že již tedy nastal čas na výměnu, tak využijte odborných služeb profesionálního pneuservisu, kde vám proškolení a zkušení mechanici odhalí i ty nejmenší defekty, které byste sami nebyli schopni odhalit. Nezapomeňte se objednat včas a s předstihem, protože termíny bývají již dlouho dopředu obsazené.