Hledáte práci? Hledejte hlavně na internetu!

1039

Nabídka práce je asi nejvíce se měnící nabídka na Internetu. Vyzkoušejte nový pracovní portál, který na rychlost měnění nabídky stejně rychle reaguje, proto vám neunikne ani jediná práce, protože právě ona by mohla být právě pro vás to nejlepší.

Co nabízí job portál extra-práce.cz?

Samozřejmě zde naleznete nabídky práce na hlavní pracovní poměr (HPP). Stejně tak je zde ale nespočet nabídek na práce na zkrácený úvazek, který zdaleka nemusí být jen poloviční. I studenti si zde příjdou na své díky rozsáhlé nabídce brigád.

Naopak pro firmy je na tomto portálu inzerce práce zdarma. Jednoduše zadáte požadavky na zaměstnance a rozšíříte si obzory pro přijímání jen těch nejkvalitnějších zaměstnanců.

Tento web ale nabízí i přidanou hodnotu. V několika krocích se naučíte psát životopis a motivační dopis. Životopis (CV) pak můžete ihned zdarma vložit na stránky a tím zaujmout některého ze zaměstnavatelů. Pak zcela jistě využijete i pokynů, jak se chovat na pracovních pohovorech, jaké zvolit oblečení, co říkat a čeho se naopak vyvarovat.

Zvýšit své šance na úspěch mají absolventi i ti, kteří chtějí práci změnit. Už nemusíte na stávajícího zaměstnavatele jen nadávat, zkuste se realizovat jinde.