Dejte zelenou virtuálním serverům

1185

Jsou služby vašeho webhostingu nedostačující? A zdá se vám pořízení vlastního dedikovaného serveru zbytečné a nákladné? Tak to jsou VPS neboli virtuální privátní servery to pravé pro vás.

Kromě výhodných finančních podmínek vám virtuální privátní server nabízí v případě potřeby zvýšení výkonu a také možnost uložení kompletní zálohy na externí úložiště, takže si se zálohováním nemusíte lámat hlavu.

Jeden fyzický server sdílí více uživatelů, více VPS serverů a proto je cena tak výhodná, protože se jednoduše náklady na provoz rozloží mezi větší množství uživatelů.

V nabídce služeb od společnosti Coolhousing naleznete například vserver, což je server, který vám umožňuje používat jeden hardwarový počítač jako více nezávislých systémů. Tento typ virtuálního serveru se často používá při výuce, protože lze povolit přístup se všemi právy ostatním uživatelům, ale na druhou stranu lze bez problémů kontrolovat bezpečí.

Jako další položku v nabídce Coolhousingu můžete nalézt virtuální server s operačním systémem Windows, což je naopak vhodné při vaší práci. Tento server totiž můžete využívat jako vaši mobilní kancelář, lze se sem připojit z vašeho chytrého mobilního telefonu kdykoliv a odkudkoliv, což je jistě praktické a pohodlné pro efektivní výsledky vašeho snažení. VPS Windows lze používat i k běžným potřebám, což je většinou vedení webových serverů.

Přehled veškerých služeb, které vám tato společnost může poskytnout, naleznete na webových stránkách. Zde mimo jiné objevíte přehlednou tabulku, kde si vyčtete, co každý konkrétní server nabízí a samozřejmě i cenu. Jistě vás zaujme, že první měsíc využívání virtuálního serveru bude vaše cena akční, dále se zde uvádí základní velikost pevného disku, který si posléze podle vaší potřeby můžete nechat zvětšit, nebo také zjistíte, že datové přenosy ke všem VPS serverům jsou neomezené.