Proč zbytečně kupovat drahé energie?

1925

Jestliže jste ještě nikdy neslyšeli o elektronické aukci energií, měly byste zpozornět, protože díky této službě můžete značně ušetřit.

Společnost A-TENDER s.r.o. se zabývá elektronickou aukcí energií. Hlavní výhodou je úspora času a tím pádem i peněz. Služby této společnosti jsou věnovány hlavně firmám a státním organizacím, ale v brzké době budou moci tuto aukci využívat i běžné domácnosti.

Ačkoliv se to může zdát nepředstavitelné, díky internetu jsou dnes takřka neomezené možnosti. Aukce jednoduše neprobíhá ve zděné místnosti, ale ve virtuální aukční síni. Dodavatelé jsou zde anonymní a nabízejí ceny energií, co nejnižší, aby získali co nejvíce zákazníků. Vy jako ten co poptává, můžete celý průběh e-aukce energií sledovat online z domova nebo práce.

Díky této aukci získáte dodavatele, který vám nabídne tu nejnižší cenu, a následně s ním uzavřete smlouvu. Smlouva je však vždy na dobu určitou, takže vám nebude automaticky prodlužována, tím získáte možnost znovu v elektronické aukci získat toho nejlevnějšího dodavatele.

Zpravidla vám tato elektronická aukce může snížit výdaje až o 15 až 35%, což jistě zní velmi dobře a když si představíte, že se to může týkat i vás, ještě lépe.

E-aukce elektřiny a plynu je naprosto spolehlivá, nemůže se zde objevit korupce, nebo nežádoucí manipulace s výsledky. Je zde pracováno v souladu se zákonem o zadávání veřejných zakázek a protikorupčními strategiemi vlády České republiky.

Pokud vlastníte menší firmu, tak to neznamená, že se nemůžete aukce zúčastnit. Vaše poptávka bude totiž sloučena s ostatními, takže budete větším klientem s lepší vyjednávací pozicí. Díky ušetřeným penězům za energie, což může být několik desítek, ale i stovek tisíc ročně se navíc stanete více konkurenceschopní.

Využijte výhodného nákupu energií, který se vám může vyplatit i v dalších směrech. Díky tomu, že společnost má celorepublikovou působnost, může jejích služeb využít každá firma.