Jak vybírat garážová vrata?

1591

Vybírat Garážová vrata není nic jednoduchého. Zohlednit musíte cenu, kvalitu a samozřejmě i technické parametry garážových vrat. Různé tepelně izolační a bezpečnostní parametry, barvy a cenové relace. Kdo se v tom má vyznat? Právě proto se na Internetu objevil nový nezávislý portál, který Vám s výběrem jaká garážová vrata vybrat, pomůže.

Na webu se dozvíte všo o předních výrobních a dodavatelích vrat jako jsou garážová vrata Tridogarážová vrata Hörmann nebo garážová vrata Lomax.

Stejně tak na webu naleznete informace a základní rozdělení vrat. Také je potřeba nechat si vrata zrealizovat od solidních firem, pro které je záruční, ale i pozáruční servis, samozřejmostí. Jestli si nejste jistí, jaká vrata se hodí právě k Vám, nezoufejte. I my Vám přinášíme zíkladní rozdělení.

Druhy garážových vrat

Sekční garážová vrata, mají výborné izolační vlastnosti, proto se hodí zejména do garáží, které jsou spojedy s budovou. Tato vrata se dělají ve dvou provedeních a díky tomu, že zabírají velmi málo prostoru, patří k nejoblíbenějším. Vybrat si můžete klasická vrata nebo sekční vrata s bočním výsunem. Jsou sice dražší, ale pokud není v garáži dostatek místa nad vraty, moc jiných možností nemáte.

Mezi vrata s nedokonalými izolačními vlastnostmi patří garážová vrata rolovací. Jde o vrata, která se hodí do samostatně stojících garáží. Podobné izolační vlastnosti mají i výklopná garážová vrata. Výklopná vrata využívají zejména majitelé větších prostor. Jejich cena není vysoká a navíc jsou nízkoúdržbové.